Haber

Ümit Özdağ özür diledi: “Sizi zafere taşıyamadığım için hepinizden özür dilerim”

Zafer Partisi Genel Başkanı Özdağ, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Cumhuriyetimizin 100. yılında Atatürk’ün ruhunu yaşatacak sonuçlara ulaşamadığımız için hepinizden özür dilerim” dedi.

Seçimin ardından sosyal medya hesabından seçmeninden özür dileyen Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, seçimin ikinci tip olmasını sağladıklarını ancak bunu başarı olarak görmediklerini söyledi.

Özdağ, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“Değerli Zafer Partili Üyeler, Cumhuriyetimizin 100. yılında Atatürk’ün ruhunu onurlandıracak ve sizleri zafere taşıyacak bir sonuca ulaşamadığınız için hepinizden özür diliyorum. Evet, seçimleri 2. varyantta tuttuk. Ancak bu sonucu bir başarı olarak görmüyorum. 13 milyon mülteci ve kaçak olan bir ülkede daha fazla oy almalıydık. Ve şimdi bu yazdığımıza göre, bu 13 milyon mülteci ve kaçak için vatanlarına dönüş çok daha zor hale geldi. Sizin değil benim aldığım mağlubiyete rağmen çok ağır kurallar altında göstermiş olduğunuz emek ve açıkladığımız takviye ihbarlar için hepinize teşekkür ediyorum. 2’nci nesilde Türkiye’nin ve Türk Milletinin güvenliği için gerekli adımları, Dr. Sinan Ogan Bey ile birlikte yetkili meclislerimizle görüşerek gerekli adımları atacağız.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu