Yaşam

Kim Kimdir? O Ses Türkiye Noel Özel Etkinliğine Katılacak Ünlüler Belli Oldu

Her yılbaşı ekranlarının vazgeçilmezi olan O Ses Türkiye Yılbaşı özel programının bu yılki konukları ise mutlaka konuk oldu. Sadece ünlü isimlerin katıldığı ve müzik seslendirdiği gecede yarışacak isimleri Birsen Altuntaş açıkladı. O Ses Türkiye Yılbaşı bölümünde yer alacak ünlüleri sizler için listeledik.

Kaynak:https://www.birsenaltuntas.com/dizi/o…

Yıllardır seyircilerin vazgeçilmez tercihi olan O Ses Türkiye Yılbaşı Gecesi bu yıl da ünlü konukları ile ekranlarda olacak.

Özellikle yılbaşını evinde geçirenlerin büyük beğeniyle izlediği programın bu yılki konukları merakla beklenirken, Birsen Altuntaş bombayı patlatarak bu yıl O Ses Türkiye Yılbaşı programında şarkı söyleyecek ünlüleri açıkladı.

Programda bir aksilik olmazsa yeni evli Ebru Şahin de bu sene yarışacak ünlülerden biri!

2016 yılında başrolü paylaştığı Leyla Tanlar ile geceye katılan Alina Boz’un yine katıldığı geceye diğer ünlü isimler ise şöyle:

Talat Bulut, Onur, Kerem Alışık, Melis Sezen, Selin Şekerci, Cemre Baysel, Nilsu Berfin Aktaş, Büşra Pekin, Aslıhan Malbora…

Danla Bilic ve yakın arkadaşı Cemal Can Canseven’in de katılacağı gecede ikilinin düet mi yoksa solo mu şarkı söyleyeceği merak ediliyor.

Bu yıl programda sadece müzik dinletilerinin yanı sıra Eser Yenenler ve Berfu Yenenler’in Çift Terapisi adlı gösterilerinden küçük kesitler de yer alacak.

O Ses Türkiye Yılbaşı bu yıl oldukça hızlı görünüyor! Ne düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu