Teknoloji

Assassin’s Creed Mirage’dan Fragman: İşte Çıkış Tarihi

Sony’nin bugün düzenlediği PlayStation Showcase etkinliği birçok oyundan fragmana sahne oldu. Bunlardan biri de yılın en çok beklenen oyunlarından biri. Assassin’s Creed Mirageöyleydi.

Ubisoft, etkinlikte bizlere efsane serinin yeni oyununa detaylı bir bakış sağladı. Üretme, PS5, PS4, Xbox Series S/X, PC ve Amazon Lunaiçin çıkacak

Assassin’s Creed Mirage, 12 Ekim 2023’te vizyona girecek.

Ubisoft önceki sızıntıları doğruladı ve Assassin’s Creed Mirage’ı onayladı. 12 Ekim 2023 tarihinde çıkacağını duyurdu. Etkinlikte gösterilen fragmanda, serinin eski oyunlarını biraz andıran detaylarla oyunda karşılaşabileceğimiz görülebiliyor. Şirket ayrıca 15. yıl dönümü münasebetiyle oyunu oynanış, görsellik ve hikaye açısından köklerine taşımak istediklerini söylüyor.

Assassin’s Creed Mirage, Valhalla oyununda bir yan karakter Basim İbn İshak merkez olacak. Oyunseverleri Ortadoğu’ya geri götürecek olan yapım, Valhalla oyunundan önce 9. yüzyıl Bağdat’ında geçecek.

Assassin’s Creed Mirage ön siparişe açıldı

Ubisoft, serideki yeni oyunun ön siparişe açıldığını da sözlerine ekledi. Ubisoft sitesini incelediğimizde oyun 589TLBunun bir bedeli olduğunu görüyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu