Haber

4 kişiyi öldürüp cesetlerini parçalayan katilin ifadesi de kanı dondurdu: Pişman değilim

izmir Bayraklı ilçesinde geçtiğimiz günlerde bir evde derin dondurucuda parçalanmış 4 ceset bulundu. Cinayetlerin faili olarak Türkmenistanlı 4 kişiden biri olan Gülkamar Hanymova’nın sevgilisi Saparmurat Haliyev tutuklandı. Kan donduran olayı anlatan zanlı, “Pişman değilim, davranışlarından şüphelenip onu öldürdüm” dedi. söz konusu. Öte yandan şahsın sorgusu sırasında bir bardak su istedikten sonra cinayetlerle ilgili tüm detayları anlattığı öğrenildi.

10 YILDIR BİRLİKTE YAŞIYORLAR

Geçtiğimiz Pazar günü İzmir’de bir eve giden polis ekipleri, derin dondurucuda vücut bütünlükleri bozulduğu belirlenen anne Gülkamar Hanymova, kızları Leyla Geldiyarova (30) ve Laçin Geldiyarova (28) ile Ruslan Kerimov’un cesetlerini buldu. . Operasyonda yakalandı. Kan donduran günün ayrıntılarını anlatan Haliyev, yaklaşık 10 yıldır birlikte yaşadığı sevgilisi Gülkamar Hanymova’yı aldattığı şüphesiyle uyardığını ancak onu dinlemediğini söyledi.

“PİŞMAN DEĞİLİM”

Yeni Asır’ın haberine göre Haliyev, “Pişman değilim. Mesajı yakalamadım, bana karşı davranışları değiştiği için defalarca uyardım. Devam ettiği için şüphelenip öldürdüm” dedi. onun davranışı.”

BİR BARDAK SU İÇİN VE HER ŞEYİ DÖKÜN

haber-gerze.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu